ما مراقب احساس شما هستیم

اسپریچ بافت

صنایع نساجی اسپریچ بافت

با هدف آغازین کاستن فاصله فن آورانه صنایع نساجی ایران نسبت به آخرین فن آوری دنیا و کاهش وابستگی به واردات محصولات خارجی، نساجی اسپریچ بافت در پاییز سال 1391 با نصب و راه اندازی ماشین آلات مدرن بافت پارچه اسپیسر (سه بعدی با ساختار حلقوی) و با سرمایه گذاری بخش خصوصی، در زمینی به مساحت یک هکتار در شهرک صنعتی شماره یک رفسنجان واقع در سرزمین کرمان، فعالیت تولیدی خود را با به کارگیری جوانان غیور و پرتلاش این سرزمین آغاز کرد.

اعتقاد داریم با حفظ و نگهداری محیط زیست و به کارگیری به روزترین دانش و فن آوری جهانی، می توانیم به تولید محصول باکیفیت برتر و قابل رقابت در بازار بین المللی بپردازیم.

ایجاد و برقراری یک فرهنگ سازمانی متعالی برگرفته از فرآیندهایی برتر تجربه شده (Best Practices) هدف عالی مدیریت اسپریچ بافت می باشد. این اشتیاق نزد تمامی افراد سازمان وجود دارد که با استفاده مناسب از منابع در دسترس و با بهره وری بالا فعلایت های خود را به بهترین کیفیت و عملکرد , و مطابق با استانداردهای مربوطه، به انجام برسانند تا در مجموع بیشترین میزان رضایت مشتریان، پرسنل، شرکای کاری و سهامداران جلب گردد.

اسپریچ بافت

نوآوری حرفه ماست

نساجی اسپریچ بافت ضمن به کارگیری ماشین آلات مدرن بافندگی حلقوی-تاری راشل دو سیلندر از بهترین برند اروپایی (Karl Mayer) در ابتدای تاسیس، همواره به دنبال تنوع محصولات با افزودن ماشین آلات پیشرفته با آخرین نوآوریها و جلب سلایق بیشتر مشتریان و برآورده کردن نیازهای داخلی و منطقه غرب آسیا می باشد. به کارگیری افراد متخصص با سطح تجربه بالا به همراه استفاده از آخرین نرم افزارهای شبیه سازی بافت و ایجاد الگو، از دیگر اهداف اسپریچ بافت می باشد تا بدین ترتیب با معرفی الگوهای جدید و بهینه شده، بتواند به توانمندیی قابل قبول در رفع خواسته های مشتریان نایل شود.

در حال حاضر نساجی اسپریچ بافت با ظرفیت تولید یک میلیون متر پارچه سه بعدی و پانصد هزار متر پارچه تکنیکال تکستایل و با سطح ضایعات بسیار ناچیز (0.2 درصد) به عنوان یکی از بزرگترین و باکیفیت ترین تولید کنندگان درسطح کشور به شمار می آید.
اسپریچ بافت

ما رویاهای شما را به زندگیتان هدیه می کنیم

پارچه اسپیسر یک پارچه سه بعدی است که شامل دو لایه مجزا می باشد که یا مستقیما به یکدیگر متصل هستند و یا اینکه توسط نخ های اسپیسر به هم متصل می شوند. اولین لایه ماهیت آب دوست و لایه بعدی جاذب آب می باشد. پارچه های سه بعدی (اسپیسر) شامل یک لایه آغازین برای رهاسازی رطوبت، یک لایه میانی برای امکان جریان هوا و یک لایه بیرونی برای پراکنده کردن گرما می باشد. جنس نخ های اسپیسر بر اساس نوع کاربرد پارچه، می تواند پلی استر، پلی آمید یا پلی پروپیلن باشد. این پارچه ها با هدف عبور جریان هوا و ایجاد راحتی طراحی می شوند. کاربرد پارچه های اسپیسر در صنایع مختلفی از جمله صنعت خودرو، منسوجات خانگی، البسه و لوازم ورزشی و البسه ایمنی، منسوجات پزشکی، کالای خواب و منسوجات تکنیکال (پارچه بتونی) می باشد.

اسپریچ بافت

سخت تلاش می کنیم تا آرامش را به شما هدیه کنیم

محصولات تولیدی اسپریچ بافت در انواع طرح های پارچه اسپیسر و پارچه های تکنیکال تکستایل در عرض های مختلف می باشد. پارچه های اسپیسر به پارچه های سه بعدی یا تنفسی مشهور می باشند. ویژگیهای این نوع پارچه ها عبارتند از قابلیت عبور جریان هوا و رطوبت، برگشت پذیری پارچه (خاصیت ارتجاعی پارچه)، گردش هوا (حالت تنفسی)، شستشوی سریع و حمل آسان می باشد.

تخفیف 20% دریافت کنید

به مشترکین ما بپیوندید
حساب کاربری من